
Op vrijdag 15 augustus wordt in Kimswerd de Greate Pier Betinkingsdei georganiseerd. 1520-2020+5. Hiervoor zoeken we alle nazaten van Greate Pier en alle medewerkers/vrijwilligers en andere belangstellenden van de in 2015/17 gespeelde theatervoorstelling ‘’De Brân’’, “De verzoening”, “Het theaterstuk” en “De Bezinning” van de PeerGroup.
Belangstellenden kunnen zich aanmelden op greatepier500@kimswerd.com voor het evenement/reünie. Op die middag (13.00-18.00) wordt een verkleinde versie van de eerder opgevoerde theaterstukken na gespeeld. Ook is op die dag een Friese Streekmarkt aanwezig met verschillende Friese ambachten, waaronder een smid die het zwaard van Greate Pier afsmeed, een klompenmaker en boerenschilderkunst en er worden de originele Friese witjes beschilderd. Handboogvereniging kostuumgroep Freya Friisena gaan hun kunsten demonstreren en de prijswinnaars van de in 2020 gehouden schrijfwedstrijd over Greate Pier presenteren hun verhaal.
Op de markt met Friese lokale streekproducten zal Bûter, brea en griene tsiis vanzelfsprekend niet ontbreken evenals een achtergrond muziekje.Natuurlijk lopen Greate Pier, zijn vrouw Rintsje en de kinderen Gerlof en Wobbelke ook rond.
Het belooft een gezellige dag te worden. Wolkom!