
Op zaterdag 4 oktober wordt de vierde editie van Welzijnsmarkt ‘Voel je Goed’ in Kimswerd georganiseerd. De markt biedt inspiratie voor een gezonde levensstijl met aandacht voor lichaam en geest, ontspanning, verzorging en persoonlijke groei. In de verschillende stands vind je informatie, producten, proefbehandelingen en originele cadeau-artikelen.
De deelnemers zijn lokale en kleinschalige ondernemingen, o.a. actief op het gebied van Shiatsu en holistische massage, coaching, training, healing, klankschalen, energetische therapie, reiki, edelstenen, ambacht en kunst. Verschillende stands bieden korte behandelingen aan tegen een kleine vergoeding. Er is weinig of geen mogelijkheid om te pinnen, dus meestal is alleen contante betaling mogelijk. Naast de markt is de gezellige bar de hele dag open voor een hapje en een drankje.
De Welzijnsmarkt vindt plaats op 4 oktober van 10.00 tot 16.00 uur in MFC Piers Stee, Harlingerweg 26A, 8821 LC Kimswerd. De entree is gratis. Iedereen is van harte welkom om vrijblijvend even rond te kijken. Nadere informatie via wapkimswerd@hotmail.com.