Foto: Joachim de Ruijter
Het hoogste punt van het tweede woonblok aan de Sien van Hulstlaan bij Almenum is bereikt. Een mijlpaal die vraagt om een moment van waardering. De Bouwvereniging trakteerde daarom de bouwers én (toekomstige) bewoners op een warme kop snert – een gebaar van dankbaarheid en verbinding.

Dagelijks werken de bouwprofessionals van aannemingsmaatschappij Friso en de onderaannemers in weer en wind aan de realisatie van de nieuwe woningen. Van timmerman tot loodgieter, van elektricien tot schilder: het is teamwork dat het verschil maakt. De samenwerking tussen de verschillende disciplines verloopt soepel en efficiënt, wat zichtbaar is in de voortgang van het project. Toekomstige bewoners vinden het bovendien gezellig om even een praatje te maken met de bouwers en te horen hoe het ervoor staat.
Het eerste woonblok werd in 2024 opgeleverd en is inmiddels bewoond. Het tweede blok, dat nu het hoogste punt heeft bereikt, zal straks plaats bieden aan 61 sociale huurappartementen. De oplevering staat gepland voor de zomer van 2026. Aansluitend start de sloop en nieuwbouw van het derde woonblok.
Met deze snertactie laat De Bouwvereniging zien dat waardering voor vakmanschap en betrokkenheid niet vanzelfsprekend is. Dit mag gevierd worden – met een warme hap en een warm gebaar.
