De examenkandidaten van havo en vmbo van AMS sloten hun laatste schooldag voor de meivakantie op een bijzondere manier af: met een bezoek aan Walibi Holland. In plaats van boeken, lessen en proefexamens stond de dag in het teken van achtbanen, gezelligheid en samen herinneringen maken.
De gezonde spanning voor de examens was even naar de achtergrond verdwenen terwijl leerlingen genoten van de attracties en het mooie weer. Ook docenten liepen ontspannen mee en gingen ook in de nodige attracties.
Vrijdag 8 mei starten de eerste centrale examens op AMS, maar eerst was er deze prachtige pretparkdag: een perfecte afsluiting van de schooltijd en een mooie herinnering om mee te nemen richting de examens.
